Usługi remontowo-budowlane

Pracownia meblarska Fol-dach w Mikołajkach to sprawdzony i doświadczony dostawca materiałów budowlanych na Twoją budowę. Od kilkunastu lat rozwijamy się w branży budowlanej stale obserwując i dostosowując swoją ofertę do obecnie panujących trendów i zapotrzebowania branży na konkretne materiały.

Rozwój technologiczny stale sprawia, że do wielu wydawało by się standardowych robót podchodzimy w znacznie to inny sposób z materiałami, których jeszcze niedawno nie było na rynku. Dzięki temu wiele prostych czynności wykonujemy szybciej, znacznie efektywnie i niejednokrotnie taniej.

Mając tak dużą wiedzę i doświadczenie oraz na co dzień pracując z licznymi ekipami remontowymi w naszej okolicy jesteśmy w stanie polecić i zarekomendować każdego rodzaju specjalistę bądź specjalizującą się w danym temacie ekipę która mamy pewność że powierzone zadania wykona na najwyższym poziomie.

Pomagamy spełnić marzenia:

- budowa od a do z- wykończenia wnętrz- adaptacje gotowych projektów- usługi remontowo-budowlane

Znajomość branży budowlanej zarówno od strony wykorzystywanych materiałów oraz rozwiązań technologicznych jak również od strony osób reprezentujących konkretne zawody i dziedziny w budownictwie to jeden z fundamentów funkcjonowania na lokalnym rynku. Posiadając wiedzę o nowoczesnym budownictwie przekazujemy ją zaprzyjaźnionym ekipom, firmom oraz osobom indywidualnych które tak jak my fascynują się światem architektury i budownictwa.

Niezależnie od tego czy szukasz generalnego wykonawcy budowy domu lub innego obiektu zarówno mieszkaniowego, inwestycyjnego, czy rolniczego – zgłoś się do nas. Pomożemy dobrać odpowiednie materiały budowlane jak również przedstawimy cię wyspecjalizowanym i sprawdzonym w danej dziedzinie ekipom budowlanym.

Nieważne czy szukasz murarza, dekarza, stolarza, czy elektryka, który zajmie się całą instalacją w nowym obiekcie, kogoś kto wykona nowe przyłącze, bądź podłączy nowe gniazdko – z nami możesz mieć pewność, że znajdziesz odpowiednią osobę. Dodatkowo dzięki bliskiej współpracy oraz kompleksowemu zaopatrzeniu w materiały budowlane prace mogą być prowadzone bez przerwy, a materiały, których nie wykorzystasz zwrócone do hurtowni.