Meble na wymiar

Nasza firma od wielu już lat oferuje wysokiej jakości meble tworzone na wymiar. Mamy duże doświadczenie zarówno w projektowaniu, wytwarzaniu, jak i sprzedaży tego rodzaju produktów. Uczciwie zapracowaliśmy na naszą pozycję na rynku dzięki tworzeniu mebli wysokiej jakości, spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Stale powiększamy nasz asortyment, dodajemy nowe modele i rodzaje mebli, tak by nasi klienci mieli, jak najszerszy wybór. Tworzymy nowoczesne, estetyczne i praktyczne szafy, regały, garderoby, meble kuchenne, do salonu, sypialni, do pokoju dziecięcego, a także zabudowy wnęk.

szczegóły

Usługi ogólnobudowlane

Rozwój technologiczny stale sprawia, że do wielu wydawało by się standardowych robót podchodzimy w znacznie to inny sposób z materiałami, których jeszcze niedawno nie było na rynku. Dzięki temu wiele prostych czynności wykonujemy szybciej, znacznie efektywnie i niejednokrotnie taniej.

Mając tak dużą wiedzę i doświadczenie oraz na co dzień pracując z licznymi ekipami remontowymi w naszej okolicy jesteśmy w stanie polecić i zarekomendować każdego rodzaju specjalistę bądź specjalizującą się w danym temacie ekipę która mamy pewność że powierzone zadania wykona na najwyższym poziomie.

szczegóły

Hurtownia budowlana

Wiemy, jak ważne jest zaopatrzenie w branży budowlanej. Dlatego robimy wszystko, aby naszym klientom zaoferować kompletny asortyment materiałów konstrukcyjnych tak, aby nie musieli szukać dodatkowego źródła dostaw, ponieważ wszystko znajdą u nas. Nieważne, jaką gałęzią budowlanki się zajmujesz, w naszym magazynie na pewno mamy towar dla ciebie. Możemy to zagwarantować, bowiem nasza firma to nie tylko sklep, ale również hurtownia z szerokim asortymentem materiałów budowlanych.

szczegóły

Sklep ogrodniczy

Słuchając Państwa sugestii oraz spełniając oczekiwania naszych klientów postanowiliśmy poszerzyć nasz asortyment o artykuły ogrodnicze. Szeroka gama dostępnych produktów powinna zadowolić każdego działkowca, oraz sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Bogata oferta artykułów i akcesoriów ogrodniczych pozwala w pełni przygotować się do zbliżającego sezonu wiosennego, zadbać o ogród porą letnią jak również przeprowadzić niezbędne prace jesienią przygotowując ogród na zimę.

szczegóły